ביטוח רפואי לישראלים השוהים בחו"ל לטווח ארוך

הביטוח מבית דיוידשילדס מיועד למי שהעתיק את מגוריו לארץ אחרת, נשלח לרילוקיישן מטעם העבודה, טס לטיול או לביקור ארוך בחו"ל.

השהות במדינה אחרת היא חוויה סוחפת ומרגשת של תגליות חדשות ומפגשים עם שפה, תרבות ואורח חיים שונים. הזר והאחר הם בבחינת עולמות קסומים שמעוררים רצון לחקור, לגלות ולצאת להרפתקה. יחד עם זאת בתחום הביטוח הרפואי, רובנו תר אחר המוכר והביתי ומחפש תחושת ביטחון ויציבות.

 

הצורך בביטוח רפואי:

כאשר אתה מתגורר בישראל, אתה מכוסה ע"י חוק ביטוח בריאות ממלכתי. אך כאשר אתה יוצא מגבולות הארץ, כיסוי זה אינו תקף.

על מנת שתוכל לקבל שירותי בריאות ורפואה בכל עת ובכל מקום בו תהיה, אתה זקוק לביטוח רפואי פרטי איכותי. לא כל ביטוח רפואי יעניק לך כיסוי מרבי, מוקד פניות שזמין בכל עת.

הפוליסה DavidShield Global  מעניקה כיסוי רפואי נרחב לך ולבני משפחתך ובכלל זה רפואה מונעת, ביקורי רופא, בדיקות מעבדה, אבחון רפואי, תרופות מרשם, ניתוחים, אשפוזים והשתלות. כמו כן מכסה התוכנית מעקב הריון ולידה, מעקב התפתחות הילד ועוד.

 

קצת על הכרטיס עצמו:

DavidCard  - הינו כרטיס חכם המהווה פלטפורמה ייחודית עבור קבלת שירותים רפואיים מגוונים בעת שהות קבע בחו"ל. כרטיס זה, מאפשר לצרוך שירותי ביטוח מתקדמים מבלי להוציא כלל כסף מהכיס, בתהליך פשוט ויעיל.

הכרטיס הינו אישי עבור כל מבוטח המאפשר לך לשלם את עלות הטיפול הרפואי בתיאום מוקד שירות הלקוחות אצל כל ספק המכבד MasterCard 

השירותים כוללים בין השאר בחירה חופשית של ספקי שירותי רפואה בחו"ל ואת השירותים הבאים:

ביקור רופא

רכישת תרופות מרשם

בדיקות מעבדה

בדיקות הדמיה

חדר מיון

 


 

יתרונות תוכנית הביטוח

הפוליסה הינה אישית לכל מבוטח עם תקרת כיסוי כללית של 5,000,000$ / €3,800,000

הפוליסה מאפשרת בחירה של הרופא המטפל ומקום האשפוז מבין רבבות רופאים, בתי חולים, בתי מרקחת וספקי שירותים רפואיים.

הפוליסה מאפשרת בדיקות מעקב הריון, לידה, חיסונים ומעקב אחר התפתחות הילד – כפוף לתקופת המתנה של שנה.

בזמן ביקור מולדת:

הפוליסה מאפשרת לך כיסוי רפואי מקיף בחו"ל, בהתאם לאזור אליו משתייכת תוכנית הביטוח שרכשת, בעת ביקורי מולדת בישראל באמצעות תשתיות שירותי בריאות כללית או באופן פרטי על פי בחירתך, בכפוף לתנאי הפוליסה.

טיפולי שיניים בישראל-  כאשר אתה מגיע לביקור מולדת בישראל תוכל לקבל טיפול רפואי ללא כל תוספת תשלום: בדיקות ואבחונים, צילומים, סתימות ועקירות. במרפאות שירות שבה סודר ובתיאום עם מוקד שירות הלקוחות של DavidShield.

בביקורי מולדת וגם בעת החזרה הקבועה לישראל תוכנית הביטוח כוללת רצף ביטוחי מלא לקבלת שירותים רפואיים באמצעות תשתיות שירותי בריאות כללית. גם אם תהפוך למנותק תושבות וזכויותיך בחוק בריאות ממלכתי ייפגעו – תוכל ליהנות מתוכנית הביטוח הנ"ל גם בתקופת ההמתנה הקבועה בחוק.

 

שמירת זכויות

שירותים רפואיים בישראל:

עפ"י חוק ביטוח בריאות ממלכתי, מוגבלות זכויותיהם של השוהים לתקופות ממושכות בחו"ל בתנאים מסוימים לקבלת שירותים רפואיים. המגבלה חלה הן בעת ביקורי מולדת והן בעת החזרה הקבועה לישראל, כאשר נקבעת לתושב החוזר תקופת המתנה עד שיהיה זכאי לקבל שירותים רפואיים במסגרת החוק. הפוליסה מאפשרת לך לקבל שירותים רפואיים במסגרת תשתיות שירותי בריאות כללית, מיד עם שובך ארצה וללא קשר לתקופת ההמתנה שתיקבע לך.

רצף ביטוחי לפוליסת ביטוח פרטית:

עם חזרתך הקבועה ארצה, ובתוך 30 ימים, תוכל להמיר את הפוליסה של DavidShield  ולהצטרף באותם תנאי קבלה לכל אחת מפוליסות הבריאות המתקדמות של חברת הפניקס, ללא צורך במסירת הצהרת בריאות עדכנית וללא תקופת אכשרה והמתנה.

 

מצבי חירום

באזורים אחדים בעולם לא די בכיסוי לפינוי חירום למצבים של סכנת חיים כמוגדר בפוליסה. במדינות מתפתחות, כאשר זמינות השירותים הרפואיים דלה, קיימת אפשרות להוספת כיסוי מיוחד למצבי חירום הניתן באמצעות חברות המתמחות בהטסה ופינוי רפואיים. חברות אלה פרושות במוקדים ייעודיים ברחבי תבל וממתינות לקריאה לסיוע מיידי. במקרה של אירוע תאונה קשה או מחלה שאין לה טיפול במקום הימצאו של המבוטח או כל מצב חירום אחר המחייב פינוי רפואי מיידי, ידאג מוקד שירות הלקוחות להפעיל את חברת הפינוי המתאימה על מנת להביא את המבוטח למקום בו יוכל לקבל טיפול וסיוע רפואי הולם. שירותי החירום ניתנים באוויר, ביבשה ובים בכל רחבי העולם תוך שימת דגש על אזורים עם זמינות שירותים דלה.

שמירה על אורח חיים בריא

בחברת השפע בה אנו חיים, קיים קשר בין תזונה נכונה, אורח חיים ספורטיבי והימנעות מעישון, לבין חיים ארוכים ואיכותיים.

ניהול אורח חיים בריא מחייב לעיתים גם הוצאות כספיות שניתן לסייע במימונן.

תוכנית "איכות חיים" המוצעת, מאפשרת ליהנות מהשתתפות משמעותית במימון קורסים ופעילויות המאפשרות שמירה על איכות חיים בריאה כגון:

בדיקות תקופתיות אחת לשנה

ביקורים בחדר כושר

קורס תזונה נכונה במסגרת מועדוני שמירת משקל

קורס גמילה מעישון.

 

השתתפות עצמית 

ההשתתפות העצמית המצטברת למבוטח בכל שנה קלנדארית בגין כל השירותים המכוסים במסגרת הפוליסה מחוץ לגבולות מדינת ישראל הינה 250$ או 200€ בהתאם למדינת היעד, ובכל מקרה לא תענה על 1,000$ אוו 800€ בהתאם למדינת היעד למשפחה בשנה.

ניתן לבטל את ההשתתפות העצמית תמורת תשלום נוסף של 15$ או 10€ בהתאם למדינת היעד לחודש, למבוטח.

חשוב לציין שיש שינויים במחירי השתתפות העצמית בארה"ב בלבד. 

logo בניית אתרים